Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta

Restaurace a vinotéka

Naše restaurace nabízí převážně jídla české kuchyně. Doporučujeme speciality z regionálních surovin, jako jsou pstruzi z místních sádek a hovězí steaky z plemene Angus z nedaleké biofarmy. Vaříme výhradně z kvalitních a čerstvých surovin. Používáme šetrné úpravy surovin pro zachování jejich nejlepších vlastností.

K dobrému jídlu čepujeme pivo Chodovar světlé 11° a černé 10°.

Restauraci je možno využít i k uspořádání oslav, večírků, rautů či jiných společenských akcí.

Hledáte místo pro firemní nebo narozeninovou párty, pro školení nebo semináře? Naše prostory Vám jistě splní Vaše představy a očekávání.

Hoteloví hosté se zde mohou samozřejmě celodenně stravovat.

 Jídelní lístek

 

 

Horní restaurace

Otevírací doba: Po–Ne 10.00–22.00
Horní restaurace nabízí příjemné prostředí o kapacitě 40 míst. K dokreslení příjemné atmosféry slouží otevřený krb. Restaurace je otevřena denně á la carte.

Dolní restaurace

Otevírací doba: Út–Ne: 10.00–19.00 (otevřena v období letní turistické sezony).
Klidné prostředí naší restaurace můžete využít nejen na oběd nebo večeři, ale i k posezení s přáteli či obchodními partnery, kdy nechcete být příliš rušeni. Restaurace nabízí 50 míst v sále, kde je k dispozici projektor a připojení na internet. V předsálí je dalších 12 míst k sezení a velký bar

Vinárna

Pokud chcete strávit chvilku v příjemném a romantickém prostředí, můžete využít naši vinárnu s přilehlou vinotékou, kde si můžete vybrat z nabídky vín z vinařství U kapličky. Vinárna má kapacitu 20 míst.

 

Terasy

Dobré jídlo a pití si můžete vychutnat za příznivého počasí i na našich terasách. První terasa u horní restaurace je situována na bečovské náměstí. Kapacita je 30 míst. Další terasa, která je opravdovou oázou klidu, je terasa s keramickou fontánou z dílny Vlasty Květenské. Kapacita této terasy je 60 míst. Poslední letní terasa se nachází v dolní části areálu Hradní Bašty. Výhled odsud je opravdu pohádkový, nabízí se bečovské panorama a pohled na hrad, což dokresluje příjemnou atmosféru pohodlného posezení.